אודות

כל מה שרציתם לדעת עלינו ולא ידעתם – הכירו אותנו

אודותינו

סיפור שמתחיל עם אהבה אומנות ויצירתיות והולך ומתרחב כל יום. לפני 10 שנים הבאנו בשורה חדשה לשוק הנטלות. לא עוד נטלות משעממות שחוזרות על עצמן, אלא נטלות עם הרבה צבע, עיטורים ואומנות שמוסיפה לעיצוב הבית והמטבח. מוצר יהודי שמקבל מקום של כבוד בסטיילינג של הבית.

מכאן הדרך להמשך הייתה פשוטה. היום בנטלות ראומה אנחנו מעצבים מגוון מוצרים לעיצוב הבית והמטבח, ביניהם מוצרים לשימוש יומיומי, יודאיקה ומוצרים לקישוט ועיצוב הבית.

כל המוצרים מעוצבים מתוך אהבה ענקית לאומנות ולמסורת. בכל מוצר מושקעת מחשבה ועבודה רבה כדי להביא לשוק מוצרים יפים ולא פחות חשוב איכותיים שחוויה להשתמש בהם.

כחלק מהחיבור לאומנות, אנחנו רואים בחשיבות גדולה את מקומו של הלקוח ואת הקשר שלו למוצרים שלנו. בהתאם לכך אנחנו דוגלים בשלושה עקרונות: אמינות, אדיבות ואיכות.

היכרות עם היוצרת

ראומה זילברשטיין תושבת הישוב עץ אפרים, נשואה פלוס 4 ילדים וסבתא ל 6 נכדים. אוהבת את החיים ומשתדלת להעניק אהבה לאנשים דרך האומנות והמוצרים.

את החיבור בין אנשים לאומנות תמצאו אצלנו בחנות בעץ אפריים  בחניות  ובירידים.

שמחים להיות השער שלכם לעיצוב הבית והמטבח. מוזמנים להתרשם מהמוצרים שלנו: נטלות  גביעי יין מנירוסטה איכותית אלחלד , מיחם שבת צבעוני ועוד  והכל בצבעים ססגוניים  המשמחים כל רואה.